Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0TDI 8V 140ks 2006 Navi Registrirano Extra

4 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 17 фев. 20:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema  2007 114.000km Extra 2 799 ЕУР
Renault Espace 2.2Dci 150ks Avtomatik Registrirano 2 650 ЕУР
Opel Astra H 1.4 Ates Plin Registrirano -05 Extra 3 350 ЕУР
VW Golf V 1.6 Ates plin Registrirano Full oprema 2005 4 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
VW Passat 2.0TDI 8V 140ks
Godina 2006
Registracija 10.09.2021
Full Oprema funkcionalno sve
Navigacija
Tempomat
Greaci na sedista
4 novi gumi
Cena 4600€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo odlicna sostojba za godinite e dosta zapazeno redovno servisirano i odrzavano povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
Ford Fiesta 1.25 Ates plin Registrirano 2007 Prvi Gazdi 2 850 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Comfortline -05 Registrirano 3 999 ЕУР
Opel Astra H 1.4 Ates Plin Registrirano -05 Extra 3 350 ЕУР
Audi A3 2.0TDI 140ks S-Line 2009 165.000km Novo 7 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации