Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Passat 2.0 TDI 150 ks - Voziloto ne e od uvoz

17 800 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 04 окт. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 2.0 TDI - 150ks. Voziloto ne e uvezno - kupeno vo Porsche Mk. Servisirano e vo Porsche Mk i poseduva servisna kniska od prv do posleden km. Golemiot servis e napraven na 128.000 km. Novi letni gumi (kupeni 08/2020 godina) i dopolnitelno so voziloto sleduva set zimski gumi. Voziloto e registrirano i poseduva zelen karton. Domakinski vozeno i mnogu socuvano. Voziloto vredi da se vidi.
Aleksandar
078215096
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации