Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI 131 KSS -01 FUL OPREMA

Се продава од: passat 27 јан. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
PRODAVAM PASSAT 1.9 TDI 131 KS 6 BRZINI 2001 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRAN ZA CELA GODINA KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIA SO SERVISNA KNISKA KOLATA E KAKO NOVA BEZ NIEDNA GREBATINKA ZA POVISE INFO 070 556 _216
Нема посетени огласи
Кон почеток