Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE OPREMA -06

8 500 ЕУР

Се продава од: XXX 10 дек. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
se prodava pasat 2.0 dizel(100kw)2006 godina, registriran do juli 2016 god so zelen karton, najful oprema(DSG MENUVAC,F1 MENUVAC NA FOLAN,GREACI NA PREDNA SOFERSAJBNA,GREACI NA RETREVIZORI,NAVIGACIJA,KOMANDI NA VOLAN, SONCEV KROV I MNOGU DRUGO)
Leaflet
Кон почеток