Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 5

2 100 ЕУР

Се продава од: Igor Davitkovski 21 авг. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Pasat 5 vo EKSTRA sostojba,registriran I zelen karton do Mart 2018 g.kolata e vo perfektna sostojba,smeneto ulje,filtri Kais,bukvalno pali vozi,centralno zaklucuvanje so 2 daljinski,klimatronik(fali freon)moze da se dogovorime vo cena okolu freon,so komplet 4 zimski gumi so se bandasi,moze da se vozi samo so bg dokumenti,firma
Igor Davitkovski
071-315-394
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации