Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat B5

4 399 ЕУР

Се продава од: Maja 17 апр. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Passat
Se prodava passat. B5 1.9 tdi 101hp
Full oprema so 2 para gumi zimski i letni 18lieni bandasi letni i 15ki zimski napraveno e kompleten servis pred 400km kolata e vo inzvoredna sostojba bez nitu 1 denar vlozuvanje.
Leaflet
Кон почеток