Македонски | Shqip | English |

VW Passat 25 TDI - 01

Се продава од: marjan 27 јан. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Зелениково, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
se prodava passat 2001 godina so full oprema vo odlicna sostojba. cena 4000 evra , moze i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток