Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI 110ks Karavan -98

1 800 ЕУР

2 200 ЕУР

Се продава од: Dragan 18 мар. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Passatot e dobro socuvan , ima oprema:
-Klimatronik
-Centralno
-ABS
-AirBag
-Servo
-Elektronski prozorci
Moze i zamena so vasa doplata samo dizel , dajte ponuda!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации