Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.8t -97

900 ЕУР

1 200 ЕУР

Се продава од: Oktaj 10 ноем. 09:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Kolata e vo odlicna sostojba moze slobodno proverka kaj majstor i na kompjuter...cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток