Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 -13

13 200 ЕУР

Се продава од: Deni 25 септ. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 2.0 2013 godina redovno servisiran bez zameni
Leaflet
Кон почеток