Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

11 500 ЕУР

Се продава од: Bubo Вчера 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava vw passat 1.6 diesel 2013 godina
Kolata poseduva letni gumi so bandazi
Vebasto
Multimedia so video.Kolata e bukvalno kako od salon,moze da se vidi i proveri vo bilo koe vreme
Leaflet
Кон почеток