Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 DSG F1

7 400 ЕУР

Се продава од: Enis Вчера 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Full porema
4 novi gumi
Servis golem
Rebrasti smenet
Registri 16 .9. 2020 zel karto

so servisna knishka
donesen od shfajcaria
Leaflet
Кон почеток