Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat 3 karavan so klima 1.9 td

1 150 ЕУР

Се продава од: Jasin 30 ноем. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струга
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Prodavam passat 3 karavan so klima 1.9 td kolata je pali vizi kaj sakas sve funkcunira ima i kuka kolata ima problem samo so rackitr od vratite i mala puknatica na stakloto od sofershajmnata inace je vo top sostojba za pove inf na tell 075 922 777 kolata ja davam hitno
Jasin
 
075922777
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации