Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat TDI itno

2 350 ЕУР

Се продава од: Ejup Hoxha 03 дек. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.030 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Universal
Модел
Passat
Prodavam Passat TDI, 116KS, karavan, vo mnogu dobra sostojba, mnogu dobro odrzhuvano, so klima ured, 4 zimski i 4 letni gumi,
Ejup Hoxha
070682672
Leaflet
Кон почеток