Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni auto delovi za pasat b6

0 ЕУР

Се продава од: Rs7 16 септ. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
1.9 2.0 tdi
Leaflet
Кон почеток