Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -07

Се продава од: LJUPCO 07 авг. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Wolcvagen Pasat 2007 g. platena carina do registracija
...dizel
Leaflet
Кон почеток