Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

9 000 ЕУР

Се продава од: passat 22 септ. 23:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 2.0 tdi
-2007 God
DSG 170ps
kolata e donesena pred 8 meseci od Danska
full oprema
bez zameni
9000€
ima pristor za dogovor
Leaflet
Кон почеток