Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Се продава од: hadis Вчера 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
Passat
PASSAT 1.9 TDI 96KW 2004 AUTOMATIK
NUMRI PER KONTAKT 070947840
Leaflet
Кон почеток