Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9 tdi

3 000 ЕУР

Се продава од: A. R 02 авг. 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Vw passat 2006
Tdi 1.9 77kw
STRANSKA REG./REGJISTRIM I HUAJ
BEZ ZAMENI/PA NDRIM
TEL. 070581685
Leaflet
Кон почеток