Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

4 200 ЕУР

Се продава од: Haliti 21 ноем. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava Passat
Leaflet
Кон почеток