Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat -05

4 600 ЕУР

Се продава од: xhelil 02 јан. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
VW passat 2005 godina, crna boja odlicno socuvan, ima registracia do 10.2020,
Leaflet
Кон почеток