Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9tdi -04 so full oprema S-line

5 200 ЕУР

Се продава од: Bekim 16 септ. 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava VW Passat so servisna kniska 1.9tdi 131 ks s.line ksenon 6 brzimi
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
ORIGINAL FELNI borbet
Donesen of germania prv sostvenik smeneto ulje site filteri
Moze da se vidi I da se proba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации