Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 TDI 140 KS 8 Ven Full 07

5 950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Connect 03 дек. 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 12.730 МКД / месечно

Avto Connect

Avto Connect

41 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz A 150 I Full 05 Avto Connect 3 450 ЕУР
Ford Mondeo 2.0 TDCI Full 02 Avto Connect 2 450 ЕУР
Citroen Xsara Picaso 1.6 HDI Full 04 2 750 ЕУР
VW T5 Caravelle 2.5 TDI 6 Brzini 8+1 Full 10 850 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
Passat
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 181.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMATRONIC
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-10 AERBEGA
-ALU FELNI
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZPRI

#PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA#
Avto Connect
AvTo ConnecT
Ul.Boris Kidric bb Tetovo
070263614
[email protected]
Avto Connect
070263614
Avto Connect

Avto Connect

41 Огласи во продавницата

Ford Mondeo 2.0 TDCI Full 02 Avto Connect 2 450 ЕУР
Citroen C5 2.0 HDI  140 KS 6 BRZINI FULL MAX 7 950 ЕУР
Skoda Octavia 2.0 TDI 140 KS 6 Bzini Full 5 550 ЕУР
VW Passat 1.6 TDI 105 KS 6 Brzini Full 12 750 ЕУР
Кон почеток