Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG -16

0 ЕУР

18 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Netam-R Денес 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Netam-R

5 Огласи во продавницата

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS -12 KLIMA 13 000 ЕУР
Actros 2532 2008 so kran hiab xs 122 0 ЕУР
ZIMSKI GUMI SO BANDASI 195/55/16 CONTINENTAL GOLF 270 ЕУР
VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS -12 KLIMA 13 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
🏁VW PASSAT B8 2.0 TDI DSG 150PS - 2016
🏁LED SVETLA
🏁ADAPTIVE CRUISE CONTROL
🏁NAVIGACIJA
🏁TV,DVD
🏁PEARL WHITE
179.000KM ( SERVISNA KNISKA )
REG 31.12.2021
BEZ ZAMENI.
Netam-R
075271000

Netam-R

5 Огласи во продавницата
Actros 2532 2008 so kran hiab xs 122 0 ЕУР
VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS -12 KLIMA 13 000 ЕУР
VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS -12 KLIMA 13 000 ЕУР
ZIMSKI GUMI SO BANDASI 195/55/16 CONTINENTAL GOLF 270 ЕУР
Кон почеток