Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT R-LINE FACELIFT -18 4Motion

30 000 ЕУР

Се продава од: Arlind 13 ноем. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
🏁PASSAT R-LINE. FACELIFT
🏁2018 VO KNISKA
🏁2.0TDI DSG 190PS 4MOTION
🏁DIGITAL COCKPIT
🏁ADAPTIVE CRUISE CONTROL
🏁AMBIENT LIGHT
🏁GREACI NA SEDISTI
🏁MASAZA NA SEDISTA
🏁EMERGENCY BRAKE ASSIST
🏁LANE ASSIST
🏁FULL LED
🏁CARBON SEDISTI R-LINE
🏁CAR WI-FI , APP CONNECT
🏁WEBASTO ZA GREENJE I LADENJE
🏁FULL TOUCH
🏁F1
🏁SERVISIRANO SVE na 149.000 km
🏁149.000 km orginal
🏁2 KLUCA
REGISTRIRANO DO 05:11:2021
30.000€
071788008
Кон почеток