Македонски | Shqip | English |

VW Passat tdi 1.9 -03

Се продава од: Pasat 27 јан. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Pasat 19 tdi 101 ps klima tronic tempomat
Нема посетени огласи
Кон почеток