Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pasat TDI 1,9

1 100 ЕУР

Се продава од: Sobodan 04 ноем. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Prodavam Pasat TDI 1,9 vo odlicna sostojba,so klima,elektrika,kuka.
Sobodan
070651041
Leaflet
Кон почеток