Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Passat b6 2.0 TDI

0 МКД

Се продава од: Bojan 12 фев. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Kolata e vo odlicna sotojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации