Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat -94

1 300 ЕУР

Се продава од: ksenija 29 јун. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Prodavam Wolksvagen Pasat 94 TDI karavan.Odlicno socuvana.
ksenija
070651041
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации