Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat B5

2 600 ЕУР

Се продава од: Gjorgji 03 дек. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.560 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Sedan
Модел
Passat
Се продава Пасат 1.9 TDI, 90 hp.

Телефон за контакт 078 235 157
Кон почеток