Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat

0 МКД

Се продава од: Vlatko Вчера 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Se prodava vw wolksvagen passat (karavan)
Registriran
Air conditioning
2000 god
Kolata e vo odlicna sostojba nema mana
Cena po dogovor
Vlatko
 
070204657
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации