Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat

2 500 ЕУР

Се продава од: Toni Pepelasev 14 окт. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava passat benzin-plin 1998 god. Mnogu socuvan. Pominati 220000 km. Za poveke informacii zvonete na ponudeniot broj.
Toni Pepelasev
075256993
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации