Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat Variant 1.9 TDI

2 000 ЕУР

Се продава од: Justinijan Prvi 13 окт. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
продавам Passat Variant 1.9 TDI, 81kw, 1998г.
караван , сива боја, регистриран скоро цела година и комплетно сервисиран пред да се обнови регистрацијата. Нови гуми, клима ОК ,гаражирано, едноставно супер зачувано возило.
Justinijan Prvi
074200798
Leaflet
Кон почеток