Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Volkswagen Passat 1.9

5 500 ЕУР

Се продава од: Иван Данчев 12 септ. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Автомобилот е во одлична состојба.Пали-Вози!!
Иван Данчев
071 694 246
Leaflet
Кон почеток