Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

WV PHAETON -06

7 700 ЕУР

Се продава од: Privat 17 дек. 08:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Phaeton
* Registriran do 01.2021 Godina
* 3.0 TDI
* Servisiran sve
* Contenental Gumi
* Realni 212 000 km
* Donesen od CH pred 8 meseci
* Vo mnogu dobra sostojba kako nov
* Moze zamena so moja ili vasa doplata
* 071 396 888
Privat
 
071 396 888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации