Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Phaeton

0 МКД

Се продава од: Elmedin 19 јун. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Phaeton
Phaeton 3.0dizel 4x4.kollata vredit da se videte nemat ni eden defekt.imat gumi letni so fellgi.i gumi zimski so fellgi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации