Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Phaeton 4 MOTION 5.0 TDI

4 970 ЕУР

6 550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOGO dooel Skopje 23 фев. 10:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOGO dooel Skopje

MOGO dooel Skopje

6 Огласи во продавницата

Pugeot 207 2009 3 400 EUR
Audi A6 -01 2 185 EUR
Audi A8 -05 5 700 EUR
CITROEN C8 2.0 HDI 1 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Phaeton
Voziloto e vo dobra sostojba so mali zabeleshki.
Registrirano do 07/2020
Moze da se vidi sekoj raboten den od 09:00-17:00h
MOGO dooel Skopje
071236060
Leaflet
MOGO dooel Skopje

MOGO dooel Skopje

6 Огласи во продавницата
Audi A6 -01 2 185 EUR
CITROEN C8 2.0 HDI 1 900 EUR
Audi A8 -05 5 700 EUR
Audi A4 2.5 TDI Diesel 2 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации