Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Phaeton -04

13 500 ЕУР

Се продава од: Sali 08 авг. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Phaeton
Kolata e vo odlicna sostojba I tuke e do 15.08.2016 moze da se vidi vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток