Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.2 2007 Benzin/Plin

3 200 ЕУР

Се продава од: Petar 23 авг. 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Kontakt 072240199
Leaflet
Кон почеток