Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР

3 900 ЕУР

Се продава од: Toni Вчера 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Возилото е во добра возна состојба, со исправна клима, двојни команди (колата е од авто школка), вграден плински систем. 1200cm3, 51kw.

Leaflet
Кон почеток