Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo -04

3 000 ЕУР

Се продава од: Arb 05 фев. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Polo 2004
1.4
Dizel
Leaflet
Кон почеток