Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 tdi -03

2 300 ЕУР

Се продава од: Debar 21 окт. 12:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Kolata e 1.4 TDI 2003, sve mu rabotit, registrirana do Maj 2021, redovno servisirana, mala potrosuvacka, klima, 222000 km pominata, ekonomicna kola, mala potrosuvacka...bez zameni
Leaflet
Кон почеток