Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 19 ноем. 20:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god 7 500 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09 9 999 ЕУР
VW GOLF 2.0 TDI 110 ks. 2009 god 6 500 ЕУР
VW TOUARAN 1.9 TDI 105ks -05 3 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW PASSAT 2.0 TDI 110 ks 2010 god 6 999 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99 4 600 ЕУР
FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07 2 999 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 500 ЕУР
Кон почеток