Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI 75 ks. 2008 god

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 12 ноем. 07:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.163 ks. -06 5 500 ЕУР
CITROEN NEMO 1.4 HDI 68 ks -09 TOVARNO 3 999 ЕУР
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -07 S LINE 4 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.4 TDI 75 ks 2008 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana
Kolata e uvezena od Germanija se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.163 ks 2007 god 6 500 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW 2006 God 2 750 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
BMW 530 d X-DRIVE 269 ks-14 0 ЕУР
Кон почеток