Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Polo 1.4 TDI full oprema

3 400 ЕУР

Се продава од: ..... 14 септ. 23:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.4 TDI. 51 kw ili 69 ks.2006 g.
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
ODLICNA SOSTOJBA
FULL OPREMA KLIMA RABOTI. AL BANDASI.NOVI GUMI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации