Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo clasic

0 МКД

Се продава од: Zoran 28 мај 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Polo Clasic 1.4 44kw so atest plin
Kolata e havarasina i ostetena e haubata i krovot kako sto e na slikata motorot i e tip tpo i pred da bide udrena i e napraven celosen srvis i mptorot e osvezen i smeneto e lamela komplet
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации