Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo Classic 1.9 sdi

1 600 ЕУР

Се продава од: Мики 01 септ. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Се продава Polo Classic во добра состојба, регистрирана до 7 2018. Нов акумулатор, нови гуми.
Вреди да се види!! Цената не е фиксна.
Мики
071395645
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации