Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.2 TDI

5 800 ЕУР

Се продава од: Hhhhh Денес 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Домакински одржуван автомобил, направен редовен сервис (улје, филтри), зимски гуми, може замена за поголем семеен автомобил, реални километри, регистриран до март 2020 со зелен картон, може да се провери каде сакате, купен од Autowelt Кочани.
Leaflet
Кон почеток