Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 TDI

2 900 ЕУР

Се продава од: Stojanka 23 окт. 01:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Centralno
Klima
Elektricni.stakla-retrovizori
Mn.ekonomicno 4l na 100km

Napraven Generalen Servis pred 500km
-rebrest
-zategac
-klinest
-ulje
-filter ulje
-filter nafta
-filter klima
-filter vozduh
-novi plocki
-vodna pumpa
- nov akumulator
Nema vlozuvanje pali vozi!!!
Bez zameni.
Tell: 078-841-120
Цена: 2 900 ЕУР
Stojanka
078-841-120
Leaflet
Кон почеток