Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI

3 600 ЕУР

Се продава од: Sladzana Trajkova Naceva 17 ноем. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.4 TDI Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 01.04.2019 so zelen karton za poveke informacii javete se na 071/848-170 Blagoj
Sladzana Trajkova Naceva
076/744-964
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации